АВСТРІЯ, ЯКОЮ ВИ ЇЇ НЕ ЗНАЛИ…

 

АВСТРІЯ, ЯКОЮ ВИ ЇЇ НЕ ЗНАЛИ…

Вінниця – Будапешт – Відень – Зальцбург + «Орлине гніздо» (Кельштайнхаус) - Гальштадт – Братислава – Кошице - Вінниця

День 1 – 27 жовтня

Збір групи о 4:30 навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська). 5:00 – виїзд. Транзитний переїзд територією України. Перетин кордону. Переїзд до Будапешту. Прибуття до столиці Угорщини. Підйом на гору Геллерт. Поселення до готелю. Ночівля.

День 2 – 28 жовтня

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія Будапештом. Маршрут охоплює найвідоміші пам'ятки Будапешта. Гуляючи по Буді, одному з найромантичніших і древніх місць у місті, ми побачимо Королівський палац, церкву Матяша, Рибацький бастіон - маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями посеред сучасного мегаполісу. Наш маршрут обов'язково пролягатиме через найкрасивіші мости Дунаю, що з'єднують Буду і Пешт. У Пешті відвідаємо найзнаменитіші пам'ятки -  Базиліку св. Іштвана, будинок Національної Опери, будівлю Синагоги і, звичайно ж, будівлю Парламенту. Прогулявшись проспектом Андраши, найколоритнішим проспектом міста, ми оглянемо площу Героїв, з встановленим в центрі неї пам'ятником Тисячоліття здобуття угорцями Батьківщини. Вільний час. Радимо відвідати екскурсію на кораблику по Дунаю під сімома мостами (12€).  Для активних та сповнених сил і енергії – ексклюзивний «Паб-серфінг» - обіцяємо, ми Вас здивуємо! Повернення до готелю. Ночівля.

День 3 -29 жовтня

Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає Відень! Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми оглянемо площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Парламент, Віденську ратушу, Національний університет, Собор святого Стефана і витончену Альбертіну! Вільний час. Бажаючим  пропонуємо екскурсію «Ексцентрик Хундертвассер» (10 €) – класичний Відень Ви вже бачили, а  як щодо Відню сучасного, разючого та неочікуваного? Повірте, Ви відкриєте для себе столицю Австрії з абсолютно нового боку . Після вільного часу вирушаємо на ночівлю до Вінер-Нойштадту.

День 4  -  30 жовтня

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Зальцбургу. Оглядова екскурсія «Знаменитий Зальцбург» розкриє перед нами симфонію звуків і пейзажів, адже Зальцбург - одне з найкрасивіших міст Європи, відоме своєю багатовіковою історією. Любителі мистецтва називають Зальцбург Золотим містом Високого Бароко, для істориків це Північна Флоренція, ну а цінителям музики Зальцбург здається, перш за все, містом фестивалів, адже в ньому народився Моцарт і тут проводиться знаменитий на весь світ Зальцбурзький фестиваль. Місто дійсно неймовірне і день тут пролетить як одна мить!  У вільний час пропонуємо ексклюзивний факультатив Кельштайнхаус або «Орлине гніздо» (35 євро) - захоплюючий дух альпійських панорам від австрійського Зальцбургу до німецького Кенігзее, унікальний гірський серпантин, ліфт в скелі, котра долає 124 метри за 41 секунду - все це літня резиденція Гітлера, подарована йому в честь 50ти-річчя і побудована в рекордно короткі терміни. Це місце ми дуже радимо включити в програму відвідування Зальцбурга. По закінченню вільного часу поселяємось до готелю.

 

 

 

День 5 – 31 жовтня

Сніданок. Виселення з готелю.  Вільний день в Зальцбурзі. Пропонуємо факультативну екскурсія на цілий день «Австрія - озерний рай» (25€). Уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські містечка - улюблені місця відпочинку представників знатних родин та австрійської богеми ще з 19 століття. А Зальцкаммергут  - котрий вважається візитною карткою Австрії  - безсумнівно, зачарує кожного. Місту більше чотирьох тисяч років! Тут все так гармонійно і казково красиво, що просто не віриться, що тут живуть звичайні люди. Жоден з будиночків не схожий на інші, вузькі вулички ведуть то вгору, то вниз, а в прозорій воді озер - відображаються величні Альпи ... Тут так добре, що хочеться залишитися надовго... Проте ми швиденько торуємо дорогу до готелю, щоб набратись сил і продовжити нашу подорож!

День 6 – 1 листопада

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія  Братиславою. Місто чекає своїх гостей і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста. Тут всіх зачарують старовинні вулички, могутня архітектура палаців і фортець, тиша парків і повноводний Дунай. Після екскурсії нас чекає переїзд до другого за величиною міста країниКошице, де матимемо змогу погуляти звивистими вуличками, дізнатись багато нового і цікавого про українсько-словацькі відносини, а також потрапити до торгівельного центру. Ввечеріперетин кордону, поселення до готелю на території України. Ночівля.

День 7 -  2 листопада

Транзитний переїзд до України.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 255

Гарантовані комфорт-місця в автобусі за умови купівлі екскурсійного пакету в Вінниці

Вартість туру включає: проїзд маршрутом автобусом туристичного класу, проживання в готелях з сніданками, оглядові екскурсії в Будапешті, Відні, Зальцбурзі та Братиславі, особисте страхування кожного туриста, супровід керівника групи по маршруту.

Додатково оплачується: факультативні екскурсії, проїзд в громадському транспорті, особисті витрати.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія залишає за собою право вносити зміни в програму без зміни загальної кількості послуг.

 

 

 

 

 

Наши адреса

Офис 1: JoinUp to travel
г.Винница ул..Пирогова 8, оф. 9

067 432 44 46

Офис 2: JoinUp to travel
г.Винница ул..Александра Соловьёва 8, оф. 2

093 338 97 77

Офис 3: Coral travel
г.Винница ул..Келецкая, 49, оф. 90

067 432 44 42

Офис 4: JoinUp to travel
г. Винница ул.Замостянская 34а 

050 255 99 55

Контакты

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: 067 432 444 1

Телефон: 093 338 5 999

Подписка на рассылку

Мы в соцсетях