В ГОСТІ ДО КАЗКАРЯ

 

В ГОСТІ ДО КАЗКАРЯ

Вінниця – Берлін – Росток – Копенгаген – Гданськ – Варшава - Вінниця

1 день  -  6 травня

 

Збір групи о 04:30 навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська), 05:00 – виїзд. Транзитний переїзд територією України. Перетин кордону. Транзитний переїзд територією Польщі. Ночівля у Вроцлаві.

 

2 день    - 7 травня

Попереду насичений день, тому нас чекає ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Берліну. Оглядова екскурсія «Hallo aus Berlin!» - нагода прошпацерувати одним із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, впродовж якої Ви відкриєте для нас розкішну будівлю Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, Бранденбурзькі ворота, Червону ратушу, сучасну.. можливо навіть надто сучасну площу Александерплац і багато-багато іншого! Ми впевнені, кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живий і невимушений шарм. У вільний час пропонуємо відвідати найбільшу в цілому світі галерею сучасного мистецтва під відкритим небом East Side Gallery – відрізок легендарної Берлінської стіни (оплачується додатково 5 євро), а трошки згодом відчути себе частиною німецької демократії, взявши участь у поході в Рейхстаг – німецький Парламент (оплачується додатково 10 євро). Ввечері по закінченні вільного часу, щасливі і переповнені емоціями, - вирушаємо до Ростоку, де й заночуємо.

 

   

 3 день  - 8 травня

Сніданок. Оглядова екскурсія Ростоком. Після міста Росток у пам’яті “проростають” троянди, шумить Балтійське море та кричать чайки. Місто-порт Росток знаходиться у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія, на узбережжі Балтійського моря в місці впадання річки Варнов. На сьогоднішній день Росток є економічним центром федеральної землі та транспортним вузлом Німеччини. Окрім головний визначних місць в Старому та Новому містах впродовж екскурсії обов’язково відвідаємо символ міста - маяк у Варнемюнде - відомому курорті і колишньому портовому містечку, яке входить до складу Ростоку. Над піщаним пляжем, який тягнеться на 15 км уздовж берегової лінії Балтійського моря, майорить блакитний прапор, і свідчить про бездоганну якість води. По закінченню вільного часу – повернення до готелю, ночівля.

 

4 день – 9 травня

Сніданок, виселення з готелю. Факультативна екскурсія на поромі в місто Ганса Християна Андерсена – Копенгаген (оплачується додато – 35 євро). Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена...  Ввечері – повернення до Ростоку.  Переїзд до готелю на території Польщі. Поселення. Ночівля.

 

5 день – 10 травня

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Гданська. Нас запрошує прекрасний і старовинне місто в Польщі місто Гданськ. Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Трехградье). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер'єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе. Пізнаємо разом це неймовірно красиве та дивовижне місто. У вільний час радимо відвідати найпопулярніші музеї та експозиції північної столиці Польщі. Ввечері – переїзд до готелю. Ночівля.

 

6 день – 11 травня

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Варшави, де під часекскурсії ми опинимося в серці столиці - Старому місті з кольоровим і романтичним Старим Ринком, затишними кафе і сувенірними крамничками. Побачимо кріпосні стіни Барбакана, Президентський палац, найвідоміші храми Варшави і Замкову площу, де ми дізнаємося історію відновлення Королівського замку. Чому символ міста  Русалочка тримає в руці меч, де пообідав Далай Лама, де поховано серце геніального Шопена і багато іншого! Ми побачимо місця, зафіксовані на картинах знаменитого художника Каналетто, прогуляємося по вулиці -сходах, розглянемо найвужчий будинок у Варшаві і дізнаємося, де і як загадати бажання, щоб воно обов'язково збулося. У вільний час пропонуємо відвідати Варшавський центр науки "Коперник" (оплачується додатково 15 євро). Унікальне освітній простір, сучасний інтерактивний музей, в якому є виставки, цікаві і для дітей, і для дорослих. На території наукового центру знаходиться кілька постійних експозицій. Серед них лабораторії, де проводять цікаві заняття для дітей, театр високих напруг, де можна дізнатися про природу електрики, не менше барвистий і захоплюючий театр роботів. По закінченні вільного часу – переїзд на територію України, проходження кордону, дорога в Віницю.

 

7 день – 12 травня

Прибуття в Вінницю.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 215 євро

 

Вартість туру включає: проїзд маршрутом автобусом туркласу, проживання в готелях з сніданками, оглядові екскурсії в містах Берлін, Росток, Гданськ та Варшава за планом , особисте страхування кожного туриста, супровід керівника  групи по маршруту

Додатково оплачується: поромна переправа та екскурсія в Копенгагені, факультативні екскурсії поза межами основної програми, проїзд в громадському транспорті, особисті витрати 

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія- залишає за собою право вносити зміни в програму без зміни кількості послуг.

 

 

Наши адреса

Офис 1: JoinUp to travel
г.Винница ул..Пирогова 8, оф. 9

067 432 44 46

 

Офис 2: Coral travel
г.Винница ул..Келецкая, 49, оф. 90

067 432 44 42

Офис 3: JoinUp to travel
г. Винница ул.Замостянская 34а 

050 255 99 55

Контакты

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: 067 432 444 1

Телефон: 093 338 5 999

Подписка на рассылку

Мы в соцсетях