Сонячна Італія

«Сонячна Італія»

Вінниця – Будапешт – Любляна – Верона + Гарда – Венеція – Відень – Будапешт – Вінниця

26 жовтня – 2 листопада 3800 км

День 1  - 26 жовтня – п’ятниця

Збір групи о 16:30 навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська). 17:00 – виїзд. Транзитний переїзд територією України. Перетин кордону. Переїзд до Будапешту (930 км).

День 2 – 27 жовтня – субота

Прибуття до столиці Угорщини. Оглядова екскурсія Будапештом. Маршрут охоплює найвідоміші пам'ятки Будапешта. Гуляючи по Буді, одному з найромантичніших і древніх місць у місті, ми побачимо Королівський палац, церкву Матяша, Рибацький бастіон - маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями посеред сучасного мегаполісу. Наш маршрут обов'язково пролягатиме через найкрасивіші мости Дунаю, що з'єднують Буду і Пешт. У Пешті відвідаємо найзнаменитіші пам'ятки -  Базиліку св. Іштвана, будинок Національної Опери, будівлю Синагоги і, звичайно ж, будівлю Парламенту. Прогулявшись проспектом Андраши, найколоритнішим проспектом міста, ми оглянемо площу Героїв, з встановленим в центрі неї пам'ятником Тисячоліття здобуття угорцями Батьківщини. Вільний час. Радимо відвідати екскурсію на кораблику «Мереживна прикраса Будапешта» (10€). Сім мостів служать прикрасою прекрасного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац, столична набережна – подивімось на Будапешт з нової перспективи, а після того піднімемось на гору Геллерт, звідки  Після вільного часу – поселення до готелю. Ночівля  в Будапешті.

День 3 – 28 жовтня – неділя

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд  до столиці Словенії – Любляни (430 км). Оглядова екскурсія «Привітна Любляна - затишна і мила» - покаже нам невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі розташоване Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, найзнаменитіше місце в Любляні - Люблінський Град - старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Центральною частиною Любляни є Тримістя - три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашені драконами ... Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. Давайте і ми складемо власне враження про цю крихітну і своєрідну столицю! По закінченні вільного часу – переїзд до Італії (200 км). Поселення до готелю. Ночівля на території Італії.

День 4 – 29 жовтня – понеділок

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Верони(130 км).  Наше знайомство з країною ми починаємо з «Столиці романтиків і закоханих». Верону називають містом вічної любові, і шедевром італійської архітектури. Потрапивши сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного. Це місто підкорить нас давньоримським амфітеатром «Арена», який є третім за величиною в світі, фортецею Скаліджерів, гідної справжньої принцеси і прекрасного принца, і звичайно, будинком Джульєтти, стіни якого на висоту в два людські зрости рясніють зворушливими записками - від тих, хто знайшов, шукає або втратив, але хоче повернути свою любов. Тут навіть закохані закохуються одне в одного ще сильніше, це місто чудес і справджених бажань. Адже якщо доторкнутися бюст бронзової Джульєтти, то будь-яке бажання просто зобов'язана збутися, а в справах серцевих неодмінно пощастить. У вільний час рекомендуємо екскурсію до озера Гарда (15€) (30 км ), живописний куточок Італії та улюблене місце відпочинку гостей з багатьох країн. Підносяться в альпійському пейзажі скелясті гори переплітаються тут з піщаними пляжами і оливковими гаями, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит. Середньовічний вигляд міста Гарда і атмосфера древньої епохи роками надихали артистів і письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки так і ваблять все далі і далі. По закінченні вільного часу переїжджаємо до готелю поблизу Венеції (90 км). Ночівля.

День 5 30  жовтня – вівторок

Сніданок. Виселення  з готелю. Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (екскурсія оплачується додатково - 25€) (доїзд до Венеції – 50 км)  - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь. Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті. По закінченню вільного часу – нічний переїзд до Відню (600 км).

День 6 31 жовтня – середа

Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми оглянемо площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Парламент, Віденську ратушу, Національний університет, Собор святого Стефана і витончену Альбертіну! Вільний час в імперській столиці.  Пропонуємо відвідати факультативну пішохідну екскурсію «Ексцентрик Хундертвассер», впродовж якої ми відвідаємо надзвичайно цікаві об’єкти, дізнаємось разючі факти з життя неймовірного архітектора та філософа - 10€.  Ввечері – переїзд до Будапешту (240 км). Поселення до готелю. Ночівля  в Будапешті.

День 7 1 листопада – четвер

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Будапешті. Можливість присвятити час тому, чого хочеться найбільше – музеям-галереям-експозиціям.. або шопінгуJ  Ввечері – перетин кордону, переїзд в Вінницю!

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 250

Вартість туру включає: проїзд маршрутом автобусом туристичного класу, проживання в готелях з сніданками, оглядові екскурсії в Будапешті, Любляні, Вероні, Відні, особисте страхування кожного туриста, супровід керівника групи по маршруту.

Додатково оплачується: факультативні екскурсії, проїзд в громадському транспорті, особисті витрати.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ

Компанія залишає за собою право вносити зміни в програму без зміни загальної кількості послуг.

Наши адреса

Офис 1: JoinUp to travel
г.Винница ул..Пирогова 8, оф. 9

067 432 44 46

Офис 2: JoinUp to travel
г.Винница ул..Александра Соловьёва 8, оф. 2

093 338 97 77

Офис 3: Coral travel
г.Винница ул..Келецкая, 49, оф. 90

067 432 44 42

Офис 4: JoinUp to travel
г. Винница ул.Замостянская 34а 

050 255 99 55

Контакты

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: 067 432 444 1

Телефон: 093 338 5 999

Подписка на рассылку

Мы в соцсетях